ברוכים הבאים למשרדינו

אל תתנו לשפה להיות המכשול. ד”ר טד אייזנברג סייע לאלפי נשים לשפר את תדמיתן באמצעות שיפור השד. הוא למד עברית בבית הספר וממשיך ללמוד ביטויים חדשים מהמטופלים שלו. הייעוץ במשרד יהיה באנגלית, אז אם יש צורך, נא להביא חבר/ה בכדי לעזור בתרגום. הוא יאפשר תוספת זמן בכדי לודא שכל שאלותיך יענו במלואן.

ד”ר אייזנברג, מנתח פלסטי מדופלם, בעל הסמכה כפולה ונסיון שאין שני לו. הוא ביצע מעל ל-7000 הגדלות חזה. הוא מתמחה בניתוחי חזה קוסמטיים: הגדלה, הרמה, הגדלת חזה trans2עם הרמה, הקטנת חזה ותיקון אסימטרייה של השדיים.

ד”ר אייזנברג הוא חלוץ בגישה חדשה בהרמת השד והרחבה. הוא מפרסם מאמרים, מרצה, מלמד קורסים ומשתתף בדיונים בנושאי ניתוחים פלסטיים עם רופאים כירורגיים אחרים ברחבי העולם.

trans4מפני שאנחנו עוסקים רק בניתוחי חזה קוסמטיים, אנחנו מנוסים, מיודעים, ויכולים להענות לכל צרכי הפציינטים שלנו. שירות לקוחות היא ההתמקדות העיקרית שלנו. הצוות שלנו מקבל מחמאות ותודות מידי יום מפצטיינטים מרוצים. אנחנו מוכנים כשאת מוכנה. משיחת הטלפון הראשונה, אפשרי להנתח בתוך שבועות ספורים. אין צורך לחכות שישה חודשים.

אנחנו יכולים לעזור לך למצוא מימון בתנאים נוחים. למעשה, את יכולה לברר אם את זכאית תוך 10 דקות בלבד.

trans5יש לנו אוסף עצום של תמונות של לפני ואחרי של נשים באותו גובה, משקל ומבנה גוף כשלך. יש לנו גם תמונות המראות נשים וכיצד הן נראות בביגדיהן לאחר ניתוח.

פציינטיות נבדקות ומוערכות ביסודיות בבריאות כללית ובבריאות השד לפני הניתוח.
הניתוחים מתבצעים בחדר הניתוח בבית החולים “נצרת”, אחד מהמתקנים הראשונים במעלה, עם אחיות מוסמכות רגישות ויעילות ומרדימים מוסמכים.

trans1המשרד שלנו, בצפון מזרח פילדלפיה, נמצא במיקום נוח ויש שפע מקומות חניה. רבות מהמטופלות שלנו מגיעות מארצות ומדינות אחרות. אנחנו מקילים על פציינטים רחוקים כקרובים. ישנן הרבה טיסות ללא הפסקה לפילדלפיה וניוארק, ואנחנו נשמח לסייע לכן עם סידורי נסיעה ובתי מלון.

trans6אנחנו מובילים בתחום מתן תרופות לנוחות מקסימלית שלאחר הניתוח. רוב המטופלות שלנו מדווחות שלא חשו בבחילות ולא הקיאו, כבר מיום הניתוח. כ- 90% מהפציינטיות שלנו חוזרות לעבודה (עבודה משרדית) תוך חמישה ימים או פחות.

אם תבחרי בניתוח או לאו, אנו מבטיחים לך שתעזבי את משרדינו מצויידת במידע מדוייק ואמין, שמחה שהתפנת שנענה לשאלותיך.

ליעוץ חינם נא להתקשר 1-888-74273-12 נשמח לענות על כל שאלותיך.

מקווה לראותכן בקרוב, כל טוב.

ד”ר טד אייזנברג